Patalynė – tai ne tik gražus miegamojo dekoro elementas, bet ir itin svarbus faktorius, lemiantis miego kokybę. Rekomenduojame rinktis patalynę iš patikimų gamintojų, kurie gali pasiūlyti labai aukštos kokybės produkciją. Norint užtikrinti kokybišką miegą ir jaukumą, renkantis patalynę, reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

Audinys: rinkitės patalynę pagamintą tik iš natūralių pluoštų, tokių kaip medvilnė, linas ar bambukas. Šie audiniai geriausiai praleidžia orą, sugeria drėgmę ir yra malonūs liesti.

Audinio tankis: kuo tankesnis audinys, tuo jis bus tvirtesnis, patvaresnis. Medvilnės patalynei rekomenduojamas ne mažiau nei 80 dygsnių į kvadratinį centimetrą.

Tipas: pasirinkite audinio tipą pagal savo poreikius. Pavyzdžiui satinas yra minkštas ir blizgus, medvilnė – tvirta, ne tokia minkšta, linas – puikiai praleidžia orą, ypatingai tinkantis šiltuoju metu periodu. Plauta/minkština medvilnė ypatingai minkštas ir švelnus audinys,

Spalva ir dizainas: pasirinkti patalynės spalvą ir dizainą, kuri derėtų prie miegamojo interjero. Pastelinės spalvos suteiks jaukumo ir ramybės, ryškesnės spalvos – žaismingumo ir originalumo.

 

Jūsų krepšelis
Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę