• Akcija -20%

INFUSION / Pagalvės užvalkalas / Perkelis

23,20  29,00 

Sudėtis: 100% Egipto šukuotinė medvilnė/perkelis.

+ -

Prabangi klasikinė INFUSION kolekcija – tai tikras pavasaris Jūsų namuose! Tai impresionizmo stiliaus paveikslas! Pagalvės užvalkalo viršutinėje pusėje vandenyje tingiai atsispindi akvarele numargintas kraštovaizdis, kuriame žalios spalvos žalumynai, paryškinti rožinėmis ir mėlynomis spalvomis, baltame fone žaidžia ,,šviesą ir šešėlį“. Kita užvalkalo pusė baltos spalvos.  Užvalkalas pagamintas iš 100% medvilnės/perkelio, audinio tankis – 80 dygsnių/cm². Šio užvalkalo audinys savo minkštumu bei tankiu labai artimas satino audiniui, tačiau nėra toks slidus ir žvilgus. Perkelis yra matinis ir audžiamas drobiniu audimu, tik gerokai tankiau. Tvirtas ilgų ir smulkių pluoštų audimas garantuoja švelnų prisilietimą ir atsparumą. Medvinės, perkelio audinys yra laidus orui, tad kūnas mažiau prakaituoja, atsparus skalbimui.

Rekomenduojama skalbti skalbimo mašinoje iki 40°C vidutinio ciklo programa, naudojant švelnų ploviklį, be baliklių. Džiovinti džiovyklėje ne aukštesnėje kaip 60°C, bei lyginti 150°C lygintuvu.

Carreblanc patalynė sertifikuoti ,,Oeko – Tex Standart 100″ sertifikatu, garantuojančiu, jog produktai yra tikrinami kiekviename gamybos etape. Gamyboje nėra naudojama sveikatai ir aplinkai kenksmingų medžiagų, todėl nekelia pavojaus suaugusiųjų bei vaikų odai.

Dydis

50×70 cm, 65×65 cm

Skirta

Spalva

Marga

Jums taip pat gali patikti...

  • Akcija -20%

  EVASION / Pagalvės užvalkalas / Perkelis

  26,40  33,00 
  • Akcija -20%

  BLUSH / Pagalvės užvalkalas / Satinas

  31,20  39,00 
  • Akcija -50%

  PEARL / Pagalvės užvalkalas / Perkelis

  20,00  40,00