SKOG / Antklodės užvalkalas su kišenėmis / Medvilnė

  • Naujiena

95,00 

Sudėtis: 100% medvilnė.

+ -

SKOG kolekcijos dėka mieli žaisliukai, knygos ir kiti mažylių lobiai visada po ranka. Vaikai mėgsta žaislus ir jų pilnos lovos, bet kur juos laikyti? Carreblanc įgyvendina daugelio vaikų svajonę: antklodės užvalkalas su kišenėmis! Dėl šio naujoviško antklodės užvalkalo mažieji dabar turi galimybę laikyti visas savo paslaptis. Viena užvalkalo pusė akvarelinis  gamtos kraštovaizdis, kita – balta. Audinys yra lengvas, minkštas ir švelnus, pralaidus orui, puikiai sugeriantis drėgmę, nepraranda spalvos net po daugybės skalbimų.

Rekomenduojama skalbti skalbimo mašinoje 40°C temperatūroje arba skalbti pasirinkus vandens temperatūrą nurodytą gaminio etiketėje. Skalbdami pasirinkite skalbimo priemones ,,spalvotiems tekstilės gaminiams“, venkite balinančių priemonių, nenaudokite dėmių surinkimo lapelių! Džiovinti džiovyklėje ne aukštesnėje kaip 60°C , bei lyginti 150°C lygintuvu.

Carreblanc patalynė sertifikuoti ,,Oeko – Tex Standart 100“ sertifikatu, garantuojančiu, jog produktai yra tikrinami kiekviename gamybos etape. Gamyboje nėra naudojama sveikatai ir aplinkai kenksmingų medžiagų, todėl nekelia pavojaus vaikų sveikatai bei odai.

Dydis
140x200 cm