SAFARI / Antklodės užvalkalas / Organinė medvilnė

  • Bio
  • Naujiena

Nuo:99,00 

Sudėtis: 100% organinė medvilnė.

+ -

 Antklodės užvalkalas SAFARI yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori vaikų miegamajam suteikti egzotiškumo. Ši kolekcija siūlo dvigubą dekorą su gražiais akvareliniais gyvūnais vienoje pusėje ir žalsvai margintą kitoje. Užvalkalas pagamintas iš  organinės medvilnės, audinio tankis 57 dygsniai cm2. Audinys yra minkštas ir švelnus, pralaidus orui, puikiai sugeriantis drėgmę, nepraranda spalvos net po daugybės skalbimų. Tyrinėkite savanos stebuklus ir leiskitės į nuostabią kelionę.

Rekomenduojama skalbti skalbimo mašinoje 40°C temperatūroje arba skalbti pasirinkus vandens temperatūrą nurodytą gaminio etiketėje. Skalbdami pasirinkite skalbimo priemones ,,spalvotiems tekstilės gaminiams“, venkite balinančių priemonių, nenaudokite dėmių surinkimo lapelių! Džiovinti džiovyklėje ne aukštesnėje kaip 60°C , bei lyginti 150°C lygintuvu.

Carreblanc patalynė sertifikuoti ,,Oeko – Tex Standart 100“ sertifikatu, garantuojančiu, jog produktai yra tikrinami kiekviename gamybos etape. Gamyboje nėra naudojama sveikatai ir aplinkai kenksmingų medžiagų, todėl nekelia pavojaus vaikų sveikatai bei odai. 

Dydis
140x200 cm, 200x200 cm