ARTICA / Rankšluostis / Balta

  • -20%

Nuo:20,00 25,00 

Sudėtis: 100% medvilnė.

+ -

ARTICA kolekcijos vaikiškas kilpinis rankšluostis pagamintas iš 100% medvilnės. Medvilnė turi labai ypatingas savybes: minkštumą, švelnumą ir puikiai sugeria drėgmę! Rankšluostis puoštas linksmo pingvino su širdele aplikacija. ARTICA kolekcija supažindins vaikus su poliarinio rato gyventojais, pingvinu, baltuoju lokiu ir ruoniuku. Gamyboje naudojama tik augaliniai dažai, kad nesukeltų alergijos, audinio tankis – 600g/m².

Rankšluosčius galime gražiai supakuoti į dovanų dėžutę, už simbolinę kainą. Dėžutės dydį prašome pasirinkti skiltyje ,,Dovanoms”.

Rekomenduojama skalbti skalbimo mašinoje 40°C temperatūroje arba skalbti pasirinkus vandens temperatūrą nurodytą gaminio etiketėje. Skalbdami pasirinkite skalbimo priemones pagal rankšluosčio spalvą ,,spalvotiems tekstilės gaminiams“, nenaudokite dėmių surinkimo lapelių!

Carreblanc rankšluosčiai sertifikuoti ,,Oeko – Tex Standart 100″ sertifikatu, garantuojančiu, jog produktai yra tikrinami kiekviename gamybos etape. Gamyboje nėra naudojama sveikatai ir aplinkai kenksmingų medžiagų, todėl nekelia pavojaus suaugusiųjų bei vaikų odai.

Dydis
50x90 cm, 70x120 cm