• Akcija -30%

LEANDRE/Pagalvės užvalkalas/Perkelis

Produkto kodas: N/A

Sudėtis: 100% Egipto šukuotinė medvilnė/perkelis, audinio tankis – 80 dygsnių/cm2

Dydis: 65x65 cm

65x65 cm

39,00  27,30 
+ -

LEANDRE – kolekcijos pagalvės užvalkalas pagamintas iš 100% Egipto šukuotinės medvilnės, audinio tankis – 80 dygsnių/cm2. Šios kolekcijos audinys yra lengvai glamžytas. Toks medvilnės pluošto audinys išgaunamas naudojant tankų drobinį pynimą ir plonus verpalus. Būtent taip užtikrinamas nedidelis storis ir lengvumas, o audinys išsaugo savo formą net ir skalbimo karštame vandenyje metu. Nepaisant savo paviršiaus faktūros, glamžytos medvilnės patalynė yra labai minkšta, maloni liesti ir lengva, ji išsaugo visas geriausias šio pluošto savybes, tokias kaip laidumas orui, drėgmės sugėrimas, greitas džiūvimas. Miegui tai itin svarbu, nes tik tuomet kai organizmas turi galimybę pats reguliuoti savo temperatūrą, galime ramiai miegoti. 

Rekomenduojama skalbti skalbimo mašinoje iki 40°C vidutinio ciklo programa, naudojant švelnų ploviklį, be baliklių. Džiovinti džiovyklėje ne aukštesnėje kaip 60°C, bei lyginti 150°C lygintuvu.

Carreblanc patalynė sertifikuoti ,,Oeko – Tex Standart 100″ sertifikatu, garantuojančiu, jog produktai yra tikrinami kiekviename gamybos etape. Gamyboje nėra naudojama sveikatai ir aplinkai kenksmingų medžiagų, todėl nekelia pavojaus suaugusiųjų bei vaikų odai.

Dydis

65×65 cm

Skirta

Jums taip pat gali patikti…

  • Akcija -20%

  ENVOL/Pagalvės užvalkalas/Organinė medvilnė

  31,20  39,00 
  • Naujiena

  PRESTIGE/Pagalvės užvalkalas/Satinas/Balta

  39,00 
  • QUARTZ/Pagalvės užvalkalas/Organinė medvilnė-satinas/Pilka

   39,00 
   • NEO/Pagalvės užvalkalas/Perkelis/14-ių spalvų pasirinkimas

    25,00