• Akcija -30%

LEANDRE / Antklodės užvalkalas / Perkelis

122,50  175,00 

Sudėtis: 100% Egipto šukuotinė medvilnė.

+ -

LEANDRE – kolekcijos antklodės užvalkalas pagamintas iš 100% Egipto šukuotinės medvilnės, audinio tankis – 80 dygsnių/cm2. Šios kolekcijos audinys yra lengvai glamžytas. Toks medvilnės pluošto audinys išgaunamas naudojant tankų drobinį pynimą ir plonus verpalus. Būtent taip užtikrinamas nedidelis storis ir lengvumas, o audinys išsaugo savo formą net ir skalbimo karštame vandenyje metu. Nepaisant savo paviršiaus faktūros, glamžytos medvilnės patalynė yra labai minkšta, maloni liesti ir lengva, ji išsaugo visas geriausias šio pluošto savybes, tokias kaip laidumas orui, drėgmės sugėrimas, greitas džiūvimas. Miegui tai itin svarbu, nes tik tuomet kai organizmas turi galimybę pats reguliuoti savo temperatūrą, galime ramiai miegoti. 

Rekomenduojama skalbti skalbimo mašinoje iki 40°C vidutinio ciklo programa, naudojant švelnų ploviklį, be baliklių. Džiovinti džiovyklėje ne aukštesnėje kaip 60°C, bei lyginti 150°C lygintuvu.

Carreblanc patalynė sertifikuoti ,,Oeko – Tex Standart 100″ sertifikatu, garantuojančiu, jog produktai yra tikrinami kiekviename gamybos etape. Gamyboje nėra naudojama sveikatai ir aplinkai kenksmingų medžiagų, todėl nekelia pavojaus suaugusiųjų bei vaikų odai.

Dydis

200×200 cm

Skirta

Spalva

Pilka

Jums taip pat gali patikti...

  • PRESTIGE / Antklodės užvalkalas / Satinas / Balta

   119,00 
   • ALCOVE / Antklodės užvalkalas / Satinas

    150,00 
    • Akcija -20%

    ENVOL / Antklodės užvalkalas / Organinė medvilnė

    111,20  139,00