• Naujiena

JOCAMINI / Antklodės užvalkalas / Medvilnė

75,00 

Sudėtis: 100% medvilnė.

+ -

JOCAMINI kolekcija kviečia vaikus žaisti ir atrasti daugybę skirtingų personažų ir visatų! Ši milžiniška žaidimų aikštelė dieną ir naktį sukuria nuostabių staigmenų. Tai nepaprasta žaidimų aikštelė, joje maži arkliukai, ūsai, labirintas ir kiti stebuklingi dalykai. Antklodės užvalkalas turi dvigubą apverčiamą dekorą. Ypatinga savybė – fosforescuojantis rašalas, kuris šviečia tamsoje. Užvalkalas pagamintas iš 100% Egipto šukuotinės medvilnės. Audinys yra lengvas, minkštas ir švelnus, pralaidus orui, puikiai sugeriantis drėgmę, nepraranda spalvos net po daugybės skalbimų.

Rekomenduojama skalbti skalbimo mašinoje 40°C temperatūroje arba skalbti pasirinkus vandens temperatūrą nurodytą gaminio etiketėje. Skalbdami pasirinkite skalbimo priemones ,,spalvotiems tekstilės gaminiams“, venkite balinančių priemonių, nenaudokite dėmių surinkimo lapelių! Džiovinti džiovyklėje ne aukštesnėje kaip 60°C , bei lyginti 150°C lygintuvu.

Carreblanc patalynė sertifikuoti ,,Oeko – Tex Standart 100“ sertifikatu, garantuojančiu, jog produktai yra tikrinami kiekviename gamybos etape. Gamyboje nėra naudojama sveikatai ir aplinkai kenksmingų medžiagų, todėl nekelia pavojaus vaikų sveikatai bei odai.

Dydis

140×200 cm, 200×200 cm

Jums taip pat gali patikti...

  • Naujiena

  DINOTOPI / Antklodės užvalkalas / BIO medvilnė

  75,00 
  • Speciali kaina
  • Akcija -40%

  ZAK / Antklodės užvalkalas / Perkelis

  39,00  65,00 
  • Akcija -20%

  WEST / Antklodės užvalkalas / Perkelis

  52,00  65,00 
  • Naujiena

  NIVEAL / Antklodės užvalkalas / BIO medvilnė

  75,00