JOCAMINI / Antklodės užvalkalas / Medvilnė

  95,00 

  Sudėtis: 100% medvilnė.

  + -

  JOCAMINI kolekcija kviečia vaikus žaisti ir atrasti daugybę skirtingų personažų ir visatų! Ši milžiniška žaidimų aikštelė dieną ir naktį sukuria nuostabių staigmenų. Tai nepaprasta žaidimų aikštelė, joje maži arkliukai, ūsai, labirintas ir kiti stebuklingi dalykai. Antklodės užvalkalas turi dvigubą apverčiamą dekorą. Ypatinga savybė – fosforescuojantis rašalas, kuris šviečia tamsoje. Užvalkalas pagamintas iš 100% Egipto šukuotinės medvilnės. Audinys yra lengvas, minkštas ir švelnus, pralaidus orui, puikiai sugeriantis drėgmę, nepraranda spalvos net po daugybės skalbimų.

  Rekomenduojama skalbti skalbimo mašinoje 40°C temperatūroje arba skalbti pasirinkus vandens temperatūrą nurodytą gaminio etiketėje. Skalbdami pasirinkite skalbimo priemones ,,spalvotiems tekstilės gaminiams“, venkite balinančių priemonių, nenaudokite dėmių surinkimo lapelių! Džiovinti džiovyklėje ne aukštesnėje kaip 60°C, bei lyginti 150°C lygintuvu.

  Carreblanc patalynė sertifikuoti ,,Oeko – Tex Standart 100“ sertifikatu, garantuojančiu, jog produktai yra tikrinami kiekviename gamybos etape. Gamyboje nėra naudojama sveikatai ir aplinkai kenksmingų medžiagų, todėl nekelia pavojaus vaikų sveikatai bei odai.

  Dydis
  140x200 cm, 200x200 cm