FEINWERK / Vilnos džiovinimo kamuoliai , 6 vnt.

30,00 

- +
Prekę į namus gausite per 4-5 darbo dienas Prekę turime
Perkant prekių už daugiau nei 75 EUR pristatymas kurjeriu ir paštomatais nemokamas
Internetu įsigytų prekių atsiėmimas mūsų parduotuvėse nemokamas ir galimas jau tą pačią arba sekančią darbo dieną

Visa informacija apie ...

FEINWERK / Vilnos džiovinimo kamuoliai , 6 vnt.

Daugelis jau nebeįsivaizduoja gyvenimo be džiovyklės, tačiau kaip ir visi elektros prietaisai, džiovyklės didina elektros sąnaudas. Kuo greičiau drabužiai išdžius, tuo mažesnė Jūsų elektros sąskaita ir taršos pėdsakas. „FEINWERK“ vilnos džiovinimo kamuoliukai padės sušvelninti jūsų drabužius ir sumažins džiūvimo laiką iki 25% – 50% . Taip pat gali padėti sugerti pūkelius ant drabužių ir suteikti drabužiams minkštumo. Taupykite laiką, pinigus ir aplinką, mėgaudamiesi sveikais namais. Gaivūs, purūs skalbiniai, tai papildoma dovana Jums!

Jei norite kad drabužiai kvepėtų, tiesiog į vilnos kamuoliukus įlašinkite kelis lašus mėgstamo eterinio aliejaus ir padėkite porai valandų kad nugaruotų degios medžiagos. Eteriniai aliejai gali nuspalvinti kamuoliukų paviršių, tačiau tai neturės įtakos jų veikimui.

Prieš pirmą kamuoliukų naudojimą, rekomenduojame įdėti į  tuščią džiovyklę ir užstatyti 45 laipsnių temperatūrą, tam kad kamuoliukus paruoštumėt teisingam naudojimui. Pirmais kartais kamuoliukai gali mesti vilnos pūką.

Papildoma informacija