CALLIOPE / Pagalvės užvalkalas / Medvilnė

  • Išparduota

Sudėtis: 100% medvilnė.

Produkto šiuo metu neturime.

CALLIOPE  kolekcija kaip tikras jūros burbulas. Akvarele lieta undinėlė ir širdelės formos kriauklelės tarsi nukelia į vandens pasaulį. Vaivorykštės spalvos kupinos žavesio ir saldumo. Pagalvės užvalkalas turi dvigubą apverčiamą dekorą, pagamintas iš 100% Egipto šukuotinės medvilnės. Audinys yra lengvas, minkštas ir švelnus, pralaidus orui, puikiai sugeriantis drėgmę, nepraranda spalvos net po daugybės skalbimų.

Rekomenduojama skalbti skalbimo mašinoje 40°C temperatūroje arba skalbti pasirinkus vandens temperatūrą nurodytą gaminio etiketėje. Skalbdami pasirinkite skalbimo priemones ,,spalvotiems tekstilės gaminiams“, venkite balinimo priemonių, nenaudokite dėmių surinkimo lapelių! Džiovinti džiovyklėje ne aukštesnėje kaip 60°C, bei lyginti 150°C lygintuvu.

Carreblanc patalynė sertifikuoti ,,Oeko – Tex Standart 100″ sertifikatu, garantuojančiu, jog produktai yra tikrinami kiekviename gamybos etape. Gamyboje nėra naudojama sveikatai ir aplinkai kenksmingų medžiagų, todėl nekelia pavojaus vaikų sveikatai bei odai.

Dydis
50x70 cm, 65x65 cm
Skirta
Vaikams