CALLIOPE / Antklodės užvalkalas / Medvilnė

  • Išparduota

Sudėtis: 100% medvilnė.

Produkto šiuo metu neturime.

 CALLIOPE  kolekcija kaip tikros jūros gelmės. Akvarele lieta undinėlė  su širdelės formos kriauklėmis tarsi nukelia į povandeninį pasaulį. Vaivorykštės spalvos kupinos žavesio ir jaukumo. Antklodės užvalkalas turi dvigubą apverčiamą dekorą, pagamintas iš 100% Egipto šukuotinės medvilnės. Audinys yra lengvas, minkštas ir švelnus, pralaidus orui, puikiai sugeriantis drėgmę, nepraranda spalvos net po daugybės skalbimų.

Rekomenduojama skalbti skalbimo mašinoje 40°C temperatūroje arba skalbti pasirinkus vandens temperatūrą nurodytą gaminio etiketėje. Skalbdami pasirinkite skalbimo priemones ,,spalvotiems tekstilės gaminiams“, venkite balinančių priemonių, nenaudokite dėmių surinkimo lapelių! Džiovinti džiovyklėje ne aukštesnėje kaip 60°C , bei lyginti 150°C lygintuvu.

Carreblanc patalynė sertifikuoti ,,Oeko – Tex Standart 100“ sertifikatu, garantuojančiu, jog produktai yra tikrinami kiekviename gamybos etape. Gamyboje nėra naudojama sveikatai ir aplinkai kenksmingų medžiagų, todėl nekelia pavojaus vaikų sveikatai bei odai.

Dydis
140x200 cm