• Naujiena

ANOUCHKA / Antklodės užvalkalas / BIO medvilnė

75,00 

Sudėtis: 100% BIO medvilnė.

+ -

ANOUCHKA kolekcija pradžiugins kiekvieną mažylį. Tai pasakų pasaulis su nuostabia pelėda. Antklodės užvalkalas dekoruotas iš abiejų pusių. Viena pusė – mėlyname fone žaisminga pelėda, kita –  teptuku pieštos originalios gėlės. ANOUCHKA kolekcija pagaminta iš 100% BIO medvilnės. Audinys yra lengvas, minkštas ir švelnus, pralaidus orui, puikiai sugeriantis drėgmę, nepraranda spalvos net po daugybės skalbimų. 

Rekomenduojama skalbti skalbimo mašinoje 40°C temperatūroje arba skalbti pasirinkus vandens temperatūrą nurodytą gaminio etiketėje. Skalbdami pasirinkite skalbimo priemones ,,spalvotiems tekstilės gaminiams“, venkite balinančių priemonių, nenaudokite dėmių surinkimo lapelių! Džiovinti džiovyklėje ne aukštesnėje kaip 60°C , bei lyginti 150°C lygintuvu.

Carreblanc patalynė sertifikuoti ,,Oeko – Tex Standart 100″ sertifikatu, garantuojančiu, jog produktai yra tikrinami kiekviename gamybos etape. Gamyboje nėra naudojama sveikatai ir aplinkai kenksmingų medžiagų, todėl nekelia pavojaus vaikų sveikatai bei odai.

Dydis

140×200 cm, 200×200 cm

Jums taip pat gali patikti...

  • ODYSSEE / Antklodės užvalkalas / Organinė medvilnė

   75,00 
   • OREE / Antklodės užvalkalas / Organinė medvilnė

    75,00 
    • POESIE / Antklodės užvalkalas / Organinė medvilnė

     75,00 
     • ROMANCE / Antklodės užvalkalas / Organinė medvilnė

      75,00