ANOUCHKA / Antklodės užvalkalas / BIO medvilnė

  • -20%

Nuo:60,00 75,00 

Sudėtis: 100% BIO medvilnė.

+ -

ANOUCHKA kolekcija pradžiugins kiekvieną mažylį. Tai pasakų pasaulis su nuostabia pelėda. Antklodės užvalkalas dekoruotas iš abiejų pusių. Viena pusė – mėlyname fone žaisminga pelėda, kita –  teptuku pieštos originalios gėlės. ANOUCHKA kolekcija pagaminta iš 100% BIO medvilnės. Audinys yra lengvas, minkštas ir švelnus, pralaidus orui, puikiai sugeriantis drėgmę, nepraranda spalvos net po daugybės skalbimų. 

Rekomenduojama skalbti skalbimo mašinoje 40°C temperatūroje arba skalbti pasirinkus vandens temperatūrą nurodytą gaminio etiketėje. Skalbdami pasirinkite skalbimo priemones ,,spalvotiems tekstilės gaminiams“, venkite balinančių priemonių, nenaudokite dėmių surinkimo lapelių! Džiovinti džiovyklėje ne aukštesnėje kaip 60°C , bei lyginti 150°C lygintuvu.

Carreblanc patalynė sertifikuoti ,,Oeko – Tex Standart 100″ sertifikatu, garantuojančiu, jog produktai yra tikrinami kiekviename gamybos etape. Gamyboje nėra naudojama sveikatai ir aplinkai kenksmingų medžiagų, todėl nekelia pavojaus vaikų sveikatai bei odai.

Dydis
140x200 cm, 200x200 cm